Tijdelijk schoolgebouw met 105 Flexus+ units in Zeeland

Om in te spelen op de groeiende behoefte aan onderwijsruimte heeft WEMA een tijdelijk schoolgebouw in Zeeland gerealiseerd met maar liefst 105 Flexus+ units. Dit project biedt een flexibele en duurzame oplossing voor scholen die extra ruimte nodig hebben tijdens een renovatie of uitbreiding.

Een moderne en ruime oplossing voor tijdelijk onderwijs
Het gebouw bestaat uit ruime klaslokalen, docentenkamers, vergaderruimtes en sanitaire voorzieningen, waardoor een volwaardige leeromgeving wordt gecreëerd. De Flexus+ units zijn voorzien van hoogwaardige isolatie, goede ventilatie en energiezuinige installaties, wat zorgt voor een comfortabel en gezond binnenklimaat.

Dankzij de modulaire bouw konden de units snel en efficiënt worden geplaatst. Bovendien is het gebouw flexibel in te delen en aanpasbaar aan specifieke wensen, zoals extra daglichttoetreding en akoestische optimalisatie.

Met dit project bewijst WEMA dat tijdelijke onderwijshuisvesting niet alleen functioneel en snel inzetbaar is, maar ook voldoet aan hoge kwaliteits- en duurzaamheidsnormen.

Heeft jouw school extra ruimte nodig? Neem contact op met WEMA en ontdek de mogelijkheden van onze Flexus+ units!

Een moderne en ruime oplossing voor tijdelijk onderwijs

Meer weten over dit project? Je vind de technische informatie via de volgende knop.

Gerelateerde projecten

5 Flexus+ units als modulaire huisvesting in Zuid-Holland

5 Flexus+ units als tijdelijke kantoorruimte

28 Flexus+ units in Noord-Holland

63 Flexus+ in Noord-Holland voor Van ’t Hek

48 Basis+ units voor Munster Duitsland

3 Basis+ units voor Arriva in Friesland

1 Basis+ uit in Flevoland voor Ballast Nedam

1 Basis+ unit in Overijssel

7 Basis+ units in Friesland

Meerdere Basis+ units voor GGD Franeker

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Wil je een (vergelijkbaar) project? Neem dan snel contact met ons op.

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Vraag dit (beschikbare) gebouw aan

Tijdelijk schoolgebouw met 105 Flexus+ units in Zeeland